



Сканер штрих-коду SUNLUX XL-3621S USB 2D з підставкою
1 980 ₴
- В наявності
+380 (67) 623-34-94
- +380 (50) 187-85-71
- +380 (67) 113-70-95Технічна підтримка
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
UNLUX XL-3621 S — це універсальний дротовий 2D-сканер, який поєднує швидкість, точність та простоту використання. Завдяки сучасній технології зчитування він легко справляється як з паперовими, так і з електронними штрих-кодами.
Модель ідеально підходить для щоденної роботи у торгівлі, сфері обслуговування та на виробництві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunlux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Тип сканера штрих-коду | Ручний |
| Тип зчитувального елемента сканера | Імідж-сканер (фотоматриця) |
| Типи зчитувальних штрих-кодів | 2D, QR, Data Matrix, UPC/EAN, UCC/EAN 128 |
| Швидкість сканування | 60 скан/сек |
| Дальність сканування | 360 мм |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Підставка в комплекті | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 204 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 112 мм |
| Вага | 0.185 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴
- Спосіб упаковки: До комплекту входить підставка



