



Сканер HPRT N101 2D USB з підставкою
3 300 ₴
- В наявності
+380 (67) 623-34-94
- +380 (50) 187-85-71
- +380 (67) 113-70-95Технічна підтримка
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HPRT |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Тип сканера штрих-коду | Ручний |
| Тип зчитувального елемента сканера | Імідж-сканер (фотоматриця) |
| Типи зчитувальних штрих-кодів | 2D |
| Швидкість сканування | 250 скан/сек |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Підставка в комплекті | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 83 мм |
| Вага | 0.13 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴
- Спосіб упаковки: До комплекту входить підставка



