Весы торговые ВТД-15СЕ
2 890 ₴
- В наличии
- +380 (50) 187-85-71
- +380 (67) 113-70-95Техническая поддержка
Сamry - Міжнародна компанія з виробництва точного і якісного вагового обладнання. Завод Camry виробляє близько 20 млн ваг в рік.
Торговельні ваги зі стійкою CAMRY з розрахунком вартості рекомендовані для роздрібної та дрібнооптової торгівлі, а також для контрольного зважування в супермаркетах. Дизайн ваг створений для залучення покупців. Це не «сірі мишки» на прилавках, які ми звикли бачити щодня на ринках, в кіосках, МАФах і т.п ... Ваги Camry гідні зважувати чорну ікру в дорогих продуктових бутиках, але в силу невисокої ціни і надійності можуть дозволити собі також граціозно і точно зважувати овочі на ринку.
• Якісне виконання та надійність;
• Кнопка прямого доступу «розрахунок здачі»;
• Автоматична установка нуля;
• Платформа з харчової нержавіючої сталі
• Віднімання маси тари;
• Розрахунок вартості товару за його ціною і масою;
• Підсумовування вартості покупки до 99 товарів;
• Запам'ятовування ціни: 5 клавіш з прямою адресацією;
• Двосторонній світлодіодний дисплей (LED) на стійці
• Можливість роботи від акумулятора 80 годин
• Пило-, вологозахисний чохол;
• Діагностика несправностей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Днепровес |
| Тип управления | Электронное |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальный вес | 15 кг |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Тип весов | Торговые |
| Цена деления | 2 г. |
| Минимальный вес | 40 г |
| Описание платформы весов | |
| Материал платформы весов | Нержавеющая сталь |
| Длина платформы | 355 мм |
| Ширина платформы | 235 мм |
- Цена: 2 890 ₴









