Торговельні ваги застосовуються для торгівлі в магазинах, супермаркетах, лотках, на ринках та інших торгових точках. Найбільш зручна модель для застосування на холодильних вітринах та виносній торгівлі.
Завдяки відмінному поєднанню ціна - якість завоювали особливу увагу у багатьох підприємців на території України.
• "4" Ячейки па'мяті (М1-М4)
• Функція сумування до 99 покупок
• Вбудований акумулятор 40-50 год.
• Автоматичний економ режим
• Робочий інтервал температур -10°C+45°C
• Разворот стійки 360 градусів
• Ваги підвищеної точності
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Днепровес |
| Тип управления | Электронное |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальный вес | 15 кг |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Тип весов | Торговые |
| Цена деления | 2 г. |
| Минимальный вес | 40 г |
| Описание платформы весов | |
| Материал платформы весов | Нержавеющая сталь |
| Длина платформы | 335 мм |
| Ширина платформы | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 190 ₴








