

Фискальный регистратор «Екселліо FP-700» с КСЕФ
29 640 ₴
- Под заказ
Отправка с 29 апреля 2026- +380 (50) 187-85-71
- +380 (67) 113-70-95Техническая поддержка
ДАННЫЙ ТОВАР ПРОДАЕТСЯ ТОЛЬКО ПРИ УСЛОВИИ ПОСТАНОВКИ НА СЕРВИСНОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ !!!
(ОДЕССА и ОДЕССКАЯ область)
Сфера застосування: супер-, гіпермаркетів, Cash&Carry, ресторанів, готелів, аптек, Fast Food.
Можливість друку штрих-коду.
Можливість друку логотипу клієнта на чеку.
Удосконалений протокол обміну з ПК.
Легка інтеграція в існуючі системи.
Можливість використання вкладеного та накладеного ПДВ
Вдосконалена система знижок.
Автономна робота принтера.
Новий механізм швидкого друку (200 мм/с) спеціально розроблений для тривалої роботи при великих навантаженнях. Екселліо FP-700 дозволяє працювати з папером 3-х розмірів - 57,5 мм, 59 мм, 80 мм. Це дозволяє формувати практично будь-який вигляд чека, а при виникненні труднощів з поставками витратних матеріалів миттєво перейти на папір іншої ширини.
Цена без стоимости индикатора для покупателя
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Datecs |
| Страна производитель | Болгария |
| Фискальная память | Есть |
| Количество программируемых товаров | 20000 |
| Скорость печати | 200 мм/с |
| Максимальный диаметр рулона ленты (чека) | 86 мм |
| Максимальная ширина ленты (чека) | 80 мм |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB, RS232 |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Количество записей в фискальную память | 4352 |
| Автоотрез чека | Да |
| Разрешение печати | 203 dpi |
| Метод печати | Термопечать |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 150 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Высота | 130 мм |
| Питание | |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные характеристики | |
| Модем кассового аппарата | Встроенный |
| Метод передачи данных | Ethernet |
| КСЕФ (КЛЭФ) | Да |
- Цена: 29 640 ₴




