Товарні ваги широко застосовуються в області торгівлі, виробництві, м'ясних фабриках, пунктах прийому металобрухту, фасування сипучих та ін. продуктів, різних технологічних операціях і т.д.
Особливістю нової моделі товарних ваг є модифікована стійка, яка може складатися при транспортуванні, і навіть нержавіючий індикатор з функціями "Вага" "Ціна", "Вартість".
Так само ваги мають визначник заряду акумулятора, що дозволяє контролювати автономну роботу ваг.
• Робочий інтервал температур -10 ° C + 40 ° C
• Вбудований акумулятор 80-100 год.
• Рідкокристалічний дисплей
• Автоматичний економ режим
• Тара на всю границю зважування
• Підсумовування зважувань
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Днепровес |
| Страна производитель | Украина |
| Наибольший предел взвешивания | 150 кг |
| Наименьший предел взвешивания | 0.4 кг |
| Дискретность отсчета и цена поверочного деления | 20 г |
| Количество тензометрических датчиков | 1 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип платформенных весов | Электронные |
| Состояние | Новое |
| Весовая платформа | |
| Ширина | 400 мм |
| Длина | 500 мм |
| Материал платформы весов | Нержавеющая сталь |
| Индикатор | |
| Тип дисплея весов | Жидкокристаллический |
| Электрические параметры | |
| Питание | Аккумулятор |
| Время автономной работы | 80 час |
| Дополнительные параметры | |
| Компенсация массы тары | Да |
| Максимальное значение компенсации массы тары | 150 кг |
Информация для заказа
- Цена: 3 290 ₴







