



Весы фасовочные ВТД-15ФД
3 190 ₴
- Под заказ
Отправка с 02 мая 2026+380 (67) 623-34-94
- +380 (50) 187-85-71
- +380 (67) 113-70-95Техническая поддержка
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фасувальні (Порційні) ваги застосовуються на кухні в кафе, барах, ресторанах. на підприємствах
здійснюють розфасовку різної продукції (крупи, чай, кава, кондитерські вироби, снекова продукція та ін.)
Завдяки захисному чохлу зручні в роботі у запилених місцях, тому його можна протирати без загрози пошкодження клавіатури і дисплея.
Найбільш зручна модель з усіх існуючих фасувальних ваг, завдяки своїм функціональним здібностям.
• Рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням
• Вбудований акумулятор 40-50 год.
• Автоматичний економ режим
• Робочий інтервал температур 0 ° C + 40 ° C
• Нержавіюча платформа
• Захисний чохол від крапель і пилу
• Ваги підвищеної точності
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Днепровес |
| Тип управления | Электронное |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальный вес | 15 кг |
| Тип питания | Сеть 220 В, Аккумулятор |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Тип весов | Торговые |
| Цена деления | 2 г. |
| Минимальный вес | 40 г |
| Описание платформы весов | |
| Материал платформы весов | Нержавеющая сталь |
| Длина платформы | 250 мм |
| Ширина платформы | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 190 ₴



