Корзина
18 отзывов
+380676233494
+380501878571
+380487375950
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
  • СІГМА
  • Статьи
  • Про користування РРО які не передають контрольно-звітну інформацію в ДПС по дротовим та/або бездротовим каналам зв‘язку.

Про користування РРО які не передають контрольно-звітну інформацію в ДПС по дротовим та/або бездротовим каналам зв‘язку.

Про користування РРО які не передають контрольно-звітну інформацію в ДПС по дротовим та/або бездротовим каналам зв‘язку.

 

Відповідно до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», суб‘єкти господарювання повинні:

            «7) подавати до органів державної податкової служби звітність, пов'язану із застосуванням реєстратора розрахункових операцій та розрахункових книжок, не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця у разі, якщо цим пунктом не передбачено подання

інформації по дротових або бездротових каналах зв'язку.

 

Суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових  операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому  вигляді, повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах  зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які  містяться на контрольній стрічці в пам'яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам'яті модемів, які до них приєднанні.

 

Суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових  операцій, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, за виключенням електронних контрольно-касових реєстраторів, повинні подавати до органів державної  податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних в готівковій та/або в безготівковій формі, або про  обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, яка міститься в їх фіскальній пам'яті.

 

Порядок передачі інформації до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку встановлюється Державною  податковою  службою   України на базі технології, розробленої Національним банком України та погодженої Державною податковою службою України;

{ Пункт 7 статті 3 в редакції Закону N 2756-VI ( 2756-17 ) від 02.12.2010,   зміненого Законом N 3609-VI ( 3609-17  ) від 07.07.2011 }» Стаття 3 пункт 7 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

 

            Також відповідно до цього ж закону, за не передачу контрольно-звітної інформації не передбачено жодної штрафної санкції до 1-го липня 2013року.                                        

Це регламентує Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України» від 02.12.2010 № 2756-VI. В ньому вказане наступне:

 

            «доповнити пунктом 9 такого змісту:

«9) десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян -  в разі  неподання  до органів державної податкової служби звітності, пов'язаної із застосуванням реєстраторів  розрахункових  операцій, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з реєстраторів розрахункових операцій  по дротових або бездротових каналах зв'язку, в разі обов'язковості її подання.

У разі допущення  суб'єктом  господарювання  порушення  вимог абзацу другого  пункту 7 статті 3  цього Закону вперше протягом 2012 року - фінансові санкції не застосовуються»;» абзац тринадцятий-п'ятнадцятий підпункту 9 пункту 25 розділу I Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України» від 02.12.2010 № 2756-VI

 

І наступне:

 

«II. Цей Закон набирає чинності з дня набрання чинності Податковим кодексом  України ( 2755-17 ), крім абзаців другого - шостого підпункту 4 пункту 25  розділу  I  цього Закону, які набирають чинності з 1 січня 2012 року,  та абзаців тринадцятого - п'ятнадцятого підпункту 9 пункту 25 розділу I  цього  Закону,  які набирають чинності з 1 липня 2013 року. {  Розділ  II  в  редакції  Закону  N  3609-VI  (  3609-17  )  від 07.07.2011;  із  змінами,  внесеними  згідно  із Законом N 4834-VI ( 4834-17 ) від 24.05.2012 }» розділ ІІ Закону України «Про внесення змін до деяких   законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України» від 02.12.2010 № 2756-VI.

 

Відповідно до вище описаних законів суб‘єкти господарювання, які користуються РРО і не передають контрольно-звітну інформацію в ДПС по дротовим та/або бездротовим каналам зв‘язку, не отримуватимуть жодних штрафних санкцій до 1-го липня 2013 року.

http://www.youtube.com/watch?v=YtxzSviDotA

http://ubr.ua/uk/tv/zakony-ta-biznes/iakii-apgreit-cheka-na-kasov-aparati-u-sklki-ce-villtsia-181817

Другие статьи